فرماندار لاهیجان: به نام مصلحت مشکلات را نباید پنهان کرد

فرماندار لاهیجان: به نام مصلحت مشکلات را نباید پنهان کرد
1398/10/2 |
14:57
شناسه خبر: 83168

میرغضنفری گفت: تاریخ علم همواره با دانشمندانی که با سختی و مشقت توانستند دستاوردهای بزرگی به دست بیاورد بوده است و این مسئله اجتناب ناپذیر است که کسب علم و دانش با قبول سختی ها همراه است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، به مناسبت هفته پژوهش، نشستی با حضور فرماندار شهرستان لاهیجان و پژوهشگران برتر شهرستان در دفتر کار فرماندار انجام شد.

در این نشست اسماعیل میرغضنفری ضمن تأکید بر اهمیت پژوهش و جایگاه این موضوع در جامعه گفت: یکی از آسیب‌هایی که هم اکنون در جامعه با آن مواجه هستیم عدم توجه مناسب به موضوع پژوهش است و شهرستان لاهیجان با توجه به عقبه علمی و فرهنگی قوی خود باید پایلوت موضوع پژوهش در کشور باشد.

وی در ادامه گفت: تاریخ علم همواره با دانشمندانی که با سختی و مشقت توانستند دستاوردهای بزرگی به دست بیاورد بوده است و این مسئله اجتناب ناپذیر است که کسب علم و دانش با قبول سختی ها همراه است.

فرماندار لاهیجان در مورد مسائل اجتماعی نیز گفت: برخی از آسیب هایی که در اجتماع با آنها مواجه هستیم، مانند طلاق، اعتیاد، همسرآزاری بالا رفتن سن ازدواج، باید روی آن ها کارهای پژوهشی انجام گردد. به نام مصلحت مشکلات را نباید پنهان نمود و مطمئناً کسانی که در پژوهش فعالیت می کنند، این علاقه برگرفته از اعتقاد آنهاست و بنده به عنوان فرماندار شهرستان لاهیجان از وجود این تعداد نخبگان در شهر بسیار خرسندم و اعلام می نمایم هر جا حضور بنده، کمک حال پژوهشگران باشد درکنار این عزیزان خواهیم بود.

وی در خاتمه با اهدای لوح از پژوهشگران برتر شهرستان تقدیر کرد.

نظرات | 0 نظر
captcha